Pogoda na dziś. Totalne ochłodzenie! Znów czeka nas ulewa i burze? IMGW ostrzega [17.08.2021]

i

Autor: Pixabay Pogoda na dziś. Totalne ochłodzenie! Znów czeka nas ulewa i burze? IMGW ostrzega [17.08.2021]

Pogoda na dziś. Totalne ochłodzenie! Będzie potężna burza i ulewy? IMGW ostrzega [17.08.2021]

Pogoda na dziś, Warszawa. Meteorolodzy z IMGW (Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej) wydali ostrzeżenie dla Warszawy przed intensywnymi deszczami, bardzo silnym wiatrem, a także burzami z gradem. Do tego temperatura w Warszawie wynosić będzie jedynie 18°C. Przeczytaj prognozę pogody na dziś, 17 sierpnia.

Pogoda na dziś. Totalne ochłodzenie! Znów czeka nas ulewa i burze? IMGW ostrzega [17.08.2021]

Jak informuje IMGW, we wtorek, 17 sierpnia, nad Europą Centralną i Skandynawią dominował będzie rozległy i głęboki niż z ośrodkami nad Bałtykiem i południową Szwecją. Na zachodzie i krańcach wschodnich kontynentu pogodę będą kształtować wyże. Polska będzie pod wpływem wspomnianego niżu. Na wschodzie kraju początkowo zaznaczy się pofalowany front chłodny, który odsunie się na wschód, a na północny zachód nasunie się front okluzji. Od zachodu będzie napływać chłodna, polarna morska masa powietrza.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 998 hPa i będzie nieznacznie rosnąć.

Zobacz koniecznie: Pięciolatek zgubił tatę. Bo poszedł na spotkanie z kolegą

Temperatura w Warszawie wynosić będzie zaledwie 18°C.

- Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Wysokość opadu od 30 mm do 50 mm. Opadom towarzyszyć będą burze z porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie grad - informuje w ostrzeżeniu pierwszego stopnia IMGW.

Ostrzenie IMGW obowiązuje do wtorku, 17 siepania, do godziny 9:00.

Burza w Warszawie. Ulicami płyną rzeki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany