Pogoda na dzisiaj, 22 lipca. Prognoza pogody na czwartek dla Warszawy [22.07.2021]

2021-07-22 7:04
Pogoda na dzisiaj, 22 lipca. Prognoza pogody na czwartek dla Warszawy [22.07.2021]
Autor: Pixabay Pogoda na dzisiaj, 22 lipca. Prognoza pogody na czwartek dla Warszawy [22.07.2021]

Prognoza pogody na dzisiaj, 22 lipca dla Warszawy. Synoptycy przygotowujący prognozę pogody na czwartek, 22.07.2021, informują, że powinniśmy spodziewać się wzrostu temperatury. Do stolicy znów nadciągają upały. Termometry w ciągu dnia będą wskazywały 26°C. Choć będzie ciepło i słonecznie, meteopaci mogą się źle czuć, bo biomet będzie niekorzystny. Prognoza pogody na dzisiaj, 22 lipca.

Pogoda na dzisiaj, 22 lipca. Prognoza pogody na czwartek dla Warszawy [22.07.2021]

Prognoza pogody na dzisiaj, 22 lipca, Warszawa

Jaka będzie pogoda dzisiaj, 22 lipca? Synoptycy informują, że w Warszawie termometry w ciągu dnia będą wskazywały 26°C. W nocy temperatura spadnie do 14°C. Zgodnie z prognozami meteorologów zachmurzenie w stolicy będzie małe. Północno-zachodni wiatr wiał będzie z prędkością 14 kilometrów na godzinę, w porywach osiągać będzie prędkość sięgającą 25 km/h. Ciśnienie w Warszawie wynosić będzie 1019 hPa. osoby, które są meteopatami mogą się jutro wyjątkowo mocno źle czuć. Spowoduje to biomet, który będzie niekorzystny.

Jak informuje IMGW, przeważający obszar Europy znajdzie się w zasięgu rozległego wyżu z rejonu Szkocji, jedynie Skandynawia oraz krańce wschodnie kontynentu będą pod wpływem niżów z układami frontów atmosferycznych. Polska będzie w zasięgu wspomnianego wyżu, tylko na wschodzie kraju zaznaczy się płytka zatoka niżowa z rozmywającym się frontem chłodnym. Napływać będzie powietrze polarne morskie - przekazuje PAP.

Zobacz: Koszmarna śmierć małej dziewczynki. "Ogromna tragedia. Ginie dziecko w obecności rodziców"

Nocna burza w Warszawie. Pioruny waliły co sekundę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE