Pogoda na dzisiaj, 3 sierpnia. Prognoza pogody na wtorek dla Warszawy [3.08.2021]

2021-08-03 6:05
Pogoda na jutro, 3 sierpnia. Prognoza pogody na wtorek dla Warszawy [3.08.2021]
Autor: Pixabay Pogoda na jutro, 3 sierpnia

Prognoza pogody na dzisiaj, 3 sierpnia dla Warszawy. Synoptycy, którzy przygotowali prognozę pogody na wtorek, 3.08.2021, informują, że mieszkańców stolicy czeka słoneczny dzień. Termometry w ciągu dnia będą wskazywały 24°C. Z pewnością podczas wtorkowych spacerów nie będzie już potrzebny parasol. Zachmurzenie będzie niewielkie. Prognoza pogody na dzisiaj, 3 sierpnia.

Prognoza pogody na 3 sierpnia dla Warszawy

Synoptycy informują, że wtorek w Warszawie będzie ciepły i słoneczny. Termometry w ciągu dnia będą wskazywały 24°C. W nocy zaś temperatura spadnie do 15°C. Słońce, które wzejdzie o godz. 4:59, schowa się za horyzontem o godz. 20:24. Zachmurzenie we wtorek będzie niewielkie. Tym razem słońce nie schowa się za ciemnymi chmurami. Parasol znów można schować do szafy. Synoptycy nie zapowiadają bowiem opadów deszczu.

Słaby zachodni wiatr będzie wiał z prędkością 23 km/h. W porywach może on osiągać prędkość nawet 45 km/h. Ciśnienie w Warszawie wynosić będzie we wtorek 1014 hPa. Biomet będzie neutralny.

Jak podaje IMGW: "W pierwszej połowie tygodnia, chłodniejsza polarna morska masa powietrza, da nam wytchnienie od upałów, będzie też nieco więcej chmur i przelotnego deszczu". Z kolei w drugiej połowie tygodnia znów powrócą upały i gorąca, wakacyjna pogoda. Niestety z nią również do Warszawy wrócą gwałtowne burze.

Posłuchajmy bohaterów. Co dziś Powstańcy Warszawscy chcą przekazać młodym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE