Pogoda na piątek w Polsce: Do kraju przybędzie deszcz! [INFOGRAFIKA]

Pogoda KRAJ 30 10
Autor: Redakcja SE

Uwaga! Do Polski nadciąga niewielkie ochłodzenie. Front przyciągnie z sobą ciemne chmury, które zakryją część kraju. W kilku miastach w Polsce może popadać. Wysoko w górach synoptycy przewidują opadu śniegu.

Do Polski nadciąga niewielkie ochłodzenie i deszcz. Szczególnie zmiany pogody odczują mieszkańcy wschodniej i południowej Polski. Co prawda najcieplej ponownie będzie we Wrocławiu - 13 stopni - ale mieszańcy mogą uskarżać się na przelotne opady deszczu. Padać będzie również w Szczecinie (12 stopni), Poznaniu (11 stopni) i Krakowie (12 stopni). Opady mogą być dość intensywnie. Pochmurno będzie w Warszawie (11 stopni) i Rzeszowie (12 stopni). Na brak słońca nie będą mogli narzekać mieszkańcy Białegostoku (10 stopni) i Lublina (11 stopni).

TYLKO U NAS! Znamy decyzję kurii w sprawie proboszcza z Płochocinia! [GALERIA]

Wiatr będzie słaby lub umiarkowany - podczas opadów może się wzmagać. Wysoko w górach może spać śnieg! Front przyniesie ze sobą niekorzystny biomet. Niestety ponura pogoda może dawać się nam we znaki. Ciśnienie będzie umiarkowane lub lekko podwyższone. 

Warszawa: Przerażające słowa Trzaskowskiego. SYTUACJA W SZPITALACH JEST KRTYCZYNA!

Pogoda KRAJ 30 10
Autor: Redakcja SE
Polonez na protestach. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 144