Pogoda na Wielkanoc 2019. Jaka pogoda w Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny w Warszawie? Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2019

2019-04-16 21:41
Prognoza pogody na Wielkanoc
Autor: pixabay.com/sethnik Prognoza pogody na Wielkanoc

Do święcenia koszyczka w krótkim rękawku, czy w ciepłej kurtce? Wielu z nas zastanawia się, jaka będzie pogoda w Wielkanoc 2019. Postanowiliśmy to sprawdzić i... nie mamy dobrych wiadomości. Pogoda na Wielkanoc 2019 w Warszawie nie zapowiada się optymistycznie. Sprawdź szczegóły!

Pogoda na Wielkanoc 2019. Jak będzie w Krakowie?

Wielkie odliczanie do Wielkanocy czas zacząć. Jeśli przed świętami wielkanocnymi planujecie mycie okien - odradzamy. Prognoza pogody na Wielkanoc 2019 jest krótko mówiąc... niesatysfakcjonująca. Meteorolodzy przewidują w Warszawie spore opady deszczu. Termometry nie pokażą więcej niż 11 stopni Celsjusza. 

Pogoda na Wielkanoc - niedziela, 21.04.2019

W niedzielę synoptycy przewidują intensywne opady deszczu i 11 stopni w Warszawie. Temperatura odczuwalna ma być jednak dużo niższa, bowiem za sprawą podmuchów północnego wiatru będziemy odczuwać większy chłód.

Pogoda na Poniedziałek Wielkanocny - 22.04.2019

Lany Poniedziałek zapowiada się naprawdę mokro. W Warszawie będzie mocno padać, a termometry pokażą zaledwie 10 stopni w najcieplejszym momencie dnia. W nocy temperatura spadnie do zaledwie 5 stopni.

Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2019

Prognozy długoterminowe obarczone są dużym ryzykiem błędu, a co za tym idzie, wszystko może się jeszcze zmienić. Jaka pogoda będzie w Wielkanoc 2019 przekonamy się już 21.04.2019! 

Źródło: TwojaPogoda.pl

Czytaj także:

>> Coś tu nie gra: Zawodowy muzyk skazany za... grę na fortepianie. Kuriozalny wyrok sądu!

>> Strajk nauczycieli 2019. Które szkoły strajkują, co zrobić z dzieckiem? [INFORMATOR DLA RODZICÓW]

>> Pękają pociągi! PKP wycofuje składy z eksploatacji i wstrzymuje sprzedaż biletów! [AUDIO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE