Pogoda, Warszawa. 26.10.2021. IMGW ostrzega przed deszczem

2021-10-26 7:41

Pogoda w Warszawie, 26.10.2021. Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) informują, że nad wschodnią Polską dominuje wpływ wyżu znad Ukrainy, natomiast zachód kraju znajduje się w zasięgu zatoki niskiego ciśnienia znad Skandynawii oraz chłodnego frontu atmosferycznego. Z północnego zachodu i zachodu napływa chłodne powietrze polarne morskie. Ciśnienie w południe, w Warszawie, wyniesie 1007 hPa i będzie nieznacznie rosło. Przeczytaj prognozę pogody dla Warszawy, 26 października.

Pogoda, Warszawa. 26.10.2021

Prognoza IMGW: Warszawa, 26 października

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w prognozie pogody na wtorek, 26 października, informują, że w Warszawie zapowiada się pogodny dzień. Temperatura w ciągu dnia w stolicy wynosić będzie 12 stopni Celsjusza. 26.10.2021 w Warszawie prognozowany jest słaby, okresami umiarkowany południowo-zachodni wiatr. Niewielka zmiana pogody nastąpi w nocy z wtorku na środę. IMGW informuje, że możliwe są słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna wynosić będzie st. C. Wiatr będzie słaby, zachodni. W środę, 27 października, w Warszawie zachmurzenie będzie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna 13 st. C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowo-zachodni.

Zobacz koniecznie: Lepiej się przygotujcie! Jasnowidz Jackowski przewidział pogodę na Wszystkich Świętych i listopad!

Gigantyczna ulewa w Warszawie
Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE