Pogodowa masakra w Warszawie. IMGW ostrzega przed silnym wiatrem

i

Autor: Pixabay Pogodowa masakra w Warszawie. IMGW ostrzega przed silnym wiatrem

Pogodowa masakra w Warszawie. IMGW ostrzega przed silnym wiatrem

Pogoda w Warszawie w czwartek, 23 września, nie zapowiada się przyjemnie. Początki jesieni są deszczowe i pochmurne. Do tego nie jest też zbyt ciepło. Jeśli liczycie na to, że sytuacja się dzisiaj poprawi, to niestety nie mamy dla was dobrych wiadomości. Synoptycy z IMGW prognozują w Warszawie bardzo silny wiatr, który w porywach będzie osiągał prędkość sięgającą nawet 70 kilometrów na godzinę.

Pogoda na dzisiaj, 23.09.2021, czwartek

Prognoza pogody na czwartek, 23 września, Warszawa

W czwartek, 23.09.2021, w Warszawie zachmurzenie będzie duże, a po południu możemy spodziewać się większych przejaśnień.W ciągu dnia możliwe są słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna wynosić będzie 17 st. C. Wiatr przeważnie umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni.

Zobacz: Motocyklista z potężną siłą uderzył w auto. Na pomoc ruszył strażnik miejski [ZDJĘCIA]

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna 10 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, zachodni.

Ostrzeżenie IMGW, 23.09.2021, Warszawa

W prognozach ostrzeżeń IMGW pojawiał się alert pierwszego stopnia. Dotyczy on porywistego wiatru, który może pojawić się w Warszawie 23 września.

W piątek w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 15 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, północno-zachodni i zachodni.

Burza w Warszawie. Ulicami płyną rzeki
Sonda
Czy pogoda wpływa na Twoje samopoczucie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE