Gdzie jest młodziutka Sofiia? Odprowadziła mamę na autobus i zniknęła

i

Autor: POLICJA Gdzie jest młodziutka Sofiia? Odprowadziła mamę na autobus i zniknęła

Policja prosi o pomoc

Policja poszukuje zaginionej 18-letniej Sofiii Yanevyvh. Odprowadziła mamę na autobus i zniknęła

2022-09-29 20:39

Piękna, młoda nastolatka nie daje do dziś żadnego znaku życia. Po tym jak, odprowadziła swoją mamę na dworzec autobusowy słuch po niej zaginął. Jej rodzina odchodzi od zmysłów. Zastanawiają się gdzie jest ich ukochana Sofiia. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach każdą osobę, która może wnieść coś do sprawy.

Gdzie jest młodziutka Sofiia?

Ursynowscy policjanci poszukują zaginionej 18-letniej Sofiii Yanevyvh. Nastolatka w dniach między 26 a 28 września 2022 roku wyszła ze swojego mieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu ani nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. - Była ostatni raz widziana 26 września, około godziny 15.00 w rejonie Dworca Zachodniego, kiedy odprowadzała swoją matkę na autobus – przekazał podkom. Robert Koniuszy z ursynowskiej komendy policji.

Rysopis

Sofiia Yanevyvh ma 165 cm wzrostu, jej waga to około 50 kg, ma proste brązowe włosy sięgające do ramion, tatuaż na dłoni i na prawy nadgarstku oraz pieprzyk pod nosem. Na chwilę obecną nie ma informacji, w co była ubrana w dniu zaginięcia.

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Policjanci prowadzący poszukiwania proszą o pomoc. Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu lub widziały ją w ostatnim czasie, proszone są o kontakt z komisariatem policji na Ursynowie przy ul. Janowskiego 7. Telefon 47 72 319 78 (czynny całą dobę). Informacje można również przekazać w najbliższej jednostce policji lub pod bezpłatnym całodobowym numerem alarmowym 112. Dostępny jest również adres e-mail dyzurny.kp-ursynow@ksp.policja.gov.pl.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają