Obok tej wystawy nie da się przejść obojętnie. Ponad 50 super aut w jednym miejscu!

2022-01-28 16:01

W Fabryce Norblina na fanów motoryzacji czeka nie lada gratka. Rzadkie, cenne, ekskluzywne i prestiżowe auta zgromadzono w jednym miejscu. Wystawa „Ikony motoryzacji” to niepowtarzalna okazja, by z bliska przyjrzeć się sportowym furom, które oszałamiają swoją mocą i osiągami. Co więcej, rozpoczął się również największy turniej simracingowy w Polsce!

Trwa prawdziwe święto fanów czterech kółek w Fabryce Norblina. Na poziomie -1 zgromadzono ponad 50 aut wartych w sumie 56 milionów złotych! Wystawa "Ikony motoryzacji" to wyjątkowa okazja, by w jednym miejscu móc podziwiać kilkadziesiąt superaut, o których miłośnicy motoryzacji śnią po nocach.

"Prezentujemy pojazdy nowe i starsze w przekonaniu, że samochody z różnych lat warto oglądać i poznawać jako świadectwa swoich czasów, nie sugerując się porównywaniem liczbowych parametrów. Przekrój zebranych dzieł z dziejów ambitnej motoryzacji jest tak dobrany, by dawać kompletny obraz przemian w technice i stylu samochodu sportowego – aż po modele najnowsze, jedyne lub jedne z pierwszych w Polsce" - zachęcają organizatorzy wystawy.

Wśród prezentowanych samochodów są m.in. fascynujące modele Ferrari, Lamborghini, Porsche, Maserati, Bentleya i Aston Martina. Bilety na wystawie dostępne są w cenie 30 zł (ulgowy), 45 zł (normalny), 120 zł (rodzinny). Można je kupić na stronie bilety24.pl.

My przygotowaliśmy dla Was 20 darmowych wejściówek w formie kodów na tę wyjątkową wystawę. Aby je zdobyć, wystarczy zadzwonić w poniedziałek (31 stycznia) o godz. 11 pod numer 225159332. Wystawę można oglądać przez 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku będzie ona czynna w godz. 11-19, a w soboty i niedziele w godz. 10-20.

Największy turniej simracingowy w Polsce

Warto również dodać, że wystartował największy w Polsce turniej simracingowy. Finał projektu Digital Motorsports Challenge odbędzie się 2 maja w Fabryce Norblina. O nagrodę główną, czyli profesjonalny symulator wirtualnych wyścigów o wartości 5000 €, rywalizować w systemie hot lap będzie 13 zawodników, wyłonionych podczas wcześniejszych zmagań.

Sonda
Podobają Ci się sportowe auta?
Akcja strażaków na Saskiej Kępie w Warszawie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany