Porażający wypadek w Warszawie. Kierowca audi potrącił 13-latkę na pasach. Dziewczynka trafiła do szpitala

2021-05-09 11:59
Kierowca audi potrącił 13-latkę na pasach
Autor: Tadeusz Mróz Kierowca audi potrącił 13-latkę na pasach

Wystarczyła chwila nieuwagi i doszło do przerażającego wypadku. W sobotni wieczór 13-latka przechodziła przez pasy na ul. Szwedzkiej. Nagle wjechało w nią audi! Poturbowana nastolatka trafiła do szpitala.

W sobotni wieczór na Pradze-Północ omal nie doszło do rozdzierającej serce tragedii. Dochodziła godz. 20, gdy 13-letnia dziewczyna przechodziła przez przejście dla pieszych na ul. Szwedzkiej. Przejście to było oznakowane, ale bez sygnalizacji świetlnej. Nagle w nastolatkę wjechało audi! Na miejscu natychmiast zjawiła się policja i karetka pogotowia.

ZOBACZ TEŻ: Ogromny pożar pod Legionowem. Walka z żywiołem trwała całą noc

- Kierowca został przebadany pod kątem zawartości alkoholu w organizmie, był trzeźwy - przekazała w rozmowie z „Super Expressem” Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Na szczęście dziewczynka przeżyła spotkanie z rozpędzonym autem. Nie obyło się jednak bez obrażeń. Ranna nastolatka została przewieziona do szpitala. Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności wypadku.

Strzelanina na Gocławiu. Zwłoki w pralni
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE