Porozmawiajmy o Białołęce - spotkanie Rafała Trzaskowskiego z mieszkańcami

i

Autor: Urząd m.st. Warszawy Porozmawiajmy o Białołęce - spotkanie Rafała Trzaskowskiego z mieszkańcami

W ramach cyklu "Porozmawiajmy o"

Porozmawiajmy o Białołęce. Rafał Trzaskowski spotka się z mieszkańcami

2022-12-07 20:29

Trwa cykl spotkań prezydenta Rafała Trzaskowskiego z mieszkańcami. Po tym, jak odwiedził Wesołą, teraz zawita na Białołękę. Wydarzenie, na które może przyjść każdy, odbędzie się w najbliższy wtorek, 13 grudnia, o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 356 przy ul. Głębockiej 66.

Spotkanie z prezydentem

O osiągnięciach i problemach Białołęki z jej włodarzami i radnymi będzie rozmawiał w przyszłym tygodniu prezydent Rafał Trzaskowski. Głównym punktem wizyty będzie spotkanie z mieszkańcami pod hasłem „Porozmawiajmy o Białołęce”. Odbędzie się ono we wtorek, 13 grudnia, o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej nr 356 przy ul. Głębockiej 66. Prezydent zaprasza wszystkich mieszkańców i mieszkanki dzielnicy.

– 13 grudnia spotkajmy się i porozmawiajmy o Białołęce! O kluczowych wyzwaniach, o działaniach miasta i najważniejszych inwestycjach, o Waszych problemach i oczekiwaniach. O tym, jak wspólnie możemy zmieniać Waszą okolicę i całą Warszawę na lepsze – zachęca prezydent Rafał Trzaskowski.

Białołęka - dzielnica, która się mocno rozwija

Białołęka to druga pod względem wielkości dzielnica Warszawy. I jedna z najmłodszych, biorąc pod uwagę wiek mieszkańców. To także dzielnica coraz bardziej popularna. Powstają tu kolejne osiedla i zwiększa się liczba ludności, a to rodzi kolejne wyzwania związane z rozwojem miejskich usług. O tym mieszkańcy będą mogli porozmawiać z prezydentem.

Rajd Trzaskowskiego po Wesołej. Byliśmy krok w krok z prezydentem gdy rozmawiał z mieszkańcami o dzikach, dębach I marihuanie
Sonda
Czy podoba Wam sie sposób pracy Rafała Trzaskowskiego?
Nasi Partnerzy polecają