Porzucone BMW na torowisku na Białołęce w Warszawie. Trwają poszukiwania pasażerów

i

Autor: Tadeusz Mróz Porzucone BMW na torowisku na Białołęce w Warszawie. Trwają poszukiwania pasażerów

Białołęka

Porzucone BMW na torowisku na Białołęce w Warszawie. Trwają poszukiwania pasażerów

2022-07-11 19:52

W poniedziałkowe popołudnie przy ul. Czołowej na warszawskiej Białołęce doszło do niecodziennego zdarzenia drogowego. Z łuku jezdni wypadł samochód osobowy marki BMW. Pojazd zatrzymał się w przydrożnym rowie, zahaczając przednim zderzakiem o jeden tor. Kierowca i pasażer mieli zabrać coś z auta i uciec z miejsca zdarzenia. Trwają ich poszukiwania.

BMW wypadło z łuku jezdni. Kierujący z pasażerem uciekli z miejsca zdarzenia

Pierwsze informacje o tym zdarzeniu drogowym otrzymaliśmy od reportera „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu. – Z łuku jedni ul. Czołowej wypadło BMW. Samochód wjechał w barierki, a na samym końcu wylądował na torowisku. Kierujący z pasażerem zabrali z auta srebrną teczkę, by później oddalić się z miejsca zdarzenia – przekazał nam dziennikarz.

Na miejscu pojawiła się straż pożarna, która ściągała auto z okolic torów – dodał.

Skontaktowaliśmy się również z zespołem prasowym Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy. – Na miejscu pojawiły się nasze dwa zastępy. Nasze działania sprowadzały się do ściągnięcia pojazdu z torowiska. Obyło się bez osób poszkodowanych – przekazał nam mł. kpt. Łukasz Płaskociński.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wypadek pod Warszawą. Opel huknął w taksówkę, ciężarna kobieta w szpitalu

Trwają poszukiwania sprawców zdarzenia drogowego

Informacje dotyczące zdarzenia drogowego potwierdził nam również Bartłomiej Śniadała z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o 16:20. Kierujący BMW stracił panowanie nad swoich samochodem i wylądował na torowisku. Razem z pasażerem oddalili się z miejsca zdarzenia. Samochód został ściągnięty i odholowany na pobocze. Auto zostanie przetransportowane na policyjny parking. Trwają poszukiwania osób, które podróżowały autem – przekazał policjant.

CZYTAJ TEŻ: Śmiertelny wypadek w Zaborowie pod Warszawą. 36-letni kierowca audi uderzył w drzewo. Nie żyje

Kierowca BMW przejechał policjantów
Sonda
-
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany