Co za akcja!

Pościg za kradzioną toyotą przez 5 powiatów! Złodzieje porzucili auto i uciekli w las. Trwa obława

2023-02-11 10:35

W nocy z piątku na sobotę (10/11 lutego) policjanci przez pięć powiatów gonili złodziei osobowego auta. Uciekinierzy pokonali blisko 50 km, po czym zostawili swój łup na środku drogi i pieszo czmychnęli w las. Trwa obława za złodziejami.

Policyjny pościg za złodziejami auta

Wszystko zaczęło się od tego, że kilka minut przed godz. 1 patrol piaseczyńskiej drogówki na ul. Puławskiej chciał zatrzymać do kontroli toyotę jadącą w kierunku Warszawy. Kierowca auta jednak ani myślał się zatrzymać. Nie reagował na sygnały świetlne oraz dźwiękowe i zaczął uciekać trasą S2, a następnie autostradą A2. Policjanci ruszyli w za nim w pogoń.

Pościg trwał przez blisko 50 kilometrów! Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że autem jechały dwie osoby, które wcześniej kradły toyotę na terenie miejscowości Józefosław w pow. piaseczyńskim.

Złodzieje uciekali przed policjantami przez pięć powiatów: piaseczyński, pruszkowski, warszawsko-zachodni, grodziski oraz Warszawę.

Trwa policyjna obława za złodziejami

Jak przekazał nam Rafał Markiewicz z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji, we wsi Milęcin (pow. pruszkowski) złodzieje porzucili auto na środku drogi i uciekli pieszo w pobliskie pola i las. - Na miejscu prowadzone były czynności z udziałem psa tropiącego. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia. Przede wszystkim kto kierował toyotą, kto się w niej znajdował i kto ją ukradł - przekazał policjant.

Po zakończonych czynnościach auto zostało zwrócone właścicielowi.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem policyjnego pościgu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany