Potrącenie na pasach na warszawskim Gocławku. Ranny pieszy w szpitalu!

2021-11-30 19:40
Potrącenie na pasach na warszawskim Gocławku. Ranny pieszy w szpitalu!
Autor: mat. policji Potrącenie chłopca w podbydgoskiej Zielonce! 11-latek trafił do szpitala

We wtorkowe popołudnie, około godziny 17:45, doszło do potrącenia pieszego na warszawskim Gocławku. Jak poinformowała stacja TVN 24, pieszy został potrącony na przejściu bez sygnalizacji świetlnej, w pobliżu skrzyżowania ulicy Rekruckiej z Bluszczową. W wyniku wypadku poszkodowany pieszy trafił do szpitala. Policjanci nadal ustalają okoliczności zdarzenia.

Jak poinformował cytowany przez TVN Jarosław Florczak z wydziału komunikacji stołecznej policji, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o potrąceniu we wtorek, około godziny 17:45. Kierowca samochodu osobowego marki Kia potrącił pieszego na pasach. Poszkodowany pieszy trafił do szpitala. 

Wypadek miał miejsce na przejściu dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej, nieopodal skrzyżowania Rekruckiej z Bluszczową. Policjanci wciąż ustalają okoliczności zdarzenia.

Podpisanie umowy na przebudowę stadionu Polonii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE