Potrącił 20-latka ciągnikiem. Był trzeźwy, ale…

i

Autor: KPP w Ciechanowie Potrącił 20-latka ciągnikiem. Był trzeźwy, ale…

Poważny wypadek

Potrącił 20-latka ciągnikiem. Przy okazji policjanci odkryli, co miał na sumieniu

2023-09-18 22:01

Dramatyczny wypadek pod Ciechanowem. W minioną sobotę (16 września) 47-latek potrącił ciągnikiem rolniczym 20-latka idącego poboczem. Młody mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący maszyną rolniczą był trzeźwy, jednak policjanci wykryli szereg nieprawidłowości, których się dopuścił.

Potrącił ciągnikiem pieszego

Do wypadku doszło w minioną sobotę (16 września) w miejscowości Kołaczków w pow. ciechanowskim. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 47-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, kierujący ciągnikiem rolniczym z zamontowanym opryskiwaczem, jadąc w kierunku miejscowości Zielona, potrącił idącego drogą pieszego. 20-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Kierowca ciągnika był trzeźwy - przekazała asp. Magda Zarembska z ciechanowskiej policji.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że ciągnik rolniczy 47-latka nie posiada aktualnego przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC. Mundurowi sporządzili więc informację do Funduszu Gwarancyjnego i zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

Teraz na podstawie zebranych materiałów policjanci będą szczegółowo ustalać jakie były przyczyny i okoliczności sobotniego wypadku.

Policja apeluje o rozsądek na drodze

- Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek i stosowanie się do przepisów. Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności na drodze. Chwila nieuwagi, pośpiech, rozkojarzenie mogą zakończyć się tragicznie. Zwiększmy uwagę i zadbajmy o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego - przypomina asp. Magda Zarembska.

Potrącił 20-latka ciągnikiem. Był trzeźwy, ale…

i

Autor: KPP w Ciechanowie Potrącił 20-latka ciągnikiem. Był trzeźwy, ale…

QUIZ. Kartkówka z geografii. Przypasuj podpowiedź do państwa w Europie! Bystrzak zdobędzie 14 punktów

Pytanie 1 z 14
Paryż
Nasi Partnerzy polecają