dachowanie na jutrzenki

i

Autor: Wawa HOT NEWS 24

MAMY potworne WIDEO z dachowania subaru. Horror zaczyna się w 40 sekundzie

2021-02-05 11:15

Na ulicy Jutrzenki w Warszawie zderzyły się dwa samochody. Siła uderzenia była tak duża, że jedno z aut dachowało, demolując przydrożne ogrodzenie. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

We Włochach miało miejsce potworne dachowanie! Na ulicy Jutrzenki Citroen zderzył się Subaru. Siła uderzenia spowodowała, że niebieska sportowa osobówka roztrzaskała przydrożne ogrodzenie i przekoziołkowała na chodnik, gdzie wylądowała na dachu.

Zjedz poniżej i zobacz wideo, które nagrał rejestrator umieszczony w roztrzaskanym subaru Imprezie.  Zanim włączysz wideo, zapnij pasy! Horror zaczyna się w 40 sekundzie tego mrożącego krew w żyłach wideo.

Centrum Nauki Kopernik znów otwarte. Nowe atrakcje zaskakują! Co nas czeka?

- Kierowcy byli trzeźwi. Wstępnie możemy mówić o wymuszeniu pierwszeństwa przez jednego z kierujących. Policjanci nadal pracują jednak na miejscu i analizują jak doszło do tego zdarzenia - stwierdziła Irmina Sulich z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. 

Pilny alert IMGW. Rzeki na Mazowszu mogą gwałtownie WEZBRAĆ. Powodem silne opady i roztopy

Na miejscu jest też pogotowie oraz straż pożarna. Nie ma narazie informacji o poszkodowanych. Zderzenie mogło skończyć się o wiele bardziej tragicznie, ponieważ wszystko wydarzyło się w sąsiedztwie stacji benzynowej. Strach pomyśleć, co by się stało jakby auto uderzyło w dystrybutory z paliwem. 

Auta pędziły przez Warszawę z zawrotną prędkością! Te liczby PRZERAŻAJĄ

dachowanie na jutrzenki

i

Autor: Wawa HOT NEWS 24
Ten film PRZERAŻA! Subaru nagrało własne dachowanie. Zobacz Wideo ale najpierw zapnij pasy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE