Tragedia!

Potworny wypadek na torach pod Radomiem. 24-latka zginęła rozjechana przez pociąg towarowy

2022-11-23 20:49

Tragedia! Młodziutka kobieta straciła życie. Koszmarny wypadek miał miejsce w Rajcu Poduchownym pod Radomiem. Dramat rozegrał się we wtorek (22 listopada) popołudniu. 24-latka zginęła potracona przez pociąg towarowy. Ratownicy nie mieli szans na uratowanie jej. Była bez szans w starciu z pędzącym kolosem. Jak do tego doszło?

Tragedia na torach pod Radomiem. 24-zginęła pod kołami pociągu

Dramatyczny wypadek miał miejsce na torach pod Radomiem. 24-latka z Radomia weszła na tory przed pociąg jadący w stronę Dęblina. Jak podaje portal echodnia.eu, młoda kobieta zginęła na miejscu. Maszynista był trzeźwy. Ruch pociągów na jednym torze był wstrzymany aż przez 4 godziny. Lokalny portal donosi, że w tym samym miejscu dochodziło w przeszłości do podobnych tragedii. Echodnia.eu podaje, że w 2017 roku pod kołami pociągu zginęła 16-letnia dziewczynka.

Podobny wypadek miał miejsce wieczorem 19 listopada w Duchnicach. Pod rozpędzony pociąg relacji Łowicz – Warszawa Wschodnia wpadł mężczyzna. Niestety, nie miał szans z ciężką maszyną i zginął na miejscu. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Działania prowadziła policja i straż pożarna.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają