Potworny wypadek w Płocku. Wypadli z drogi, uderzyli w drzewo. Dwoje ludzi spłonęło w samochodzie

2025-05-22 8:44

Koszmar na drodze. W Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej osobowy samochód roztrzaskał się na drzewie. W środku było dwoje ludzi. Gdy na miejsce dojechały służby, auto płonęło. Znajdujących się w środku ofiar nie udało się ewakuować. Teraz przyczyny tej tragedii bada prokuratura.

Potworny wypadek w Płocku. Dwoje ludzi spłonęło w samochodzie

Dramat rozegrał się w nocy ze środy na czwartek (21 na 22 maja). Osobówka po uderzeniu w drzewo stanęła w ogniu. Strażakom nie udało się w porę ugasić pożaru. W aucie były uwięzione dwie osoby. – Około godziny 2 w nocy na ul. Wyszogrodzkiej kierowca zjechał z nieustalonych przyczyn z drogi i uderzył w drzewo. Samochód spłonął, podróżowały nim dwie osoby. Trwa ustalanie ich tożsamości – powiedziała „Super Expressowi” podkom. Monika Jakubowska z płockiej policji. Dodała, że sprawę bada już Prokuratura Rejonowa w Płocku. 

Autokar spłonął na stacji paliw

Zwłoki trafiły już do zakładu medycyny sądowej w celu przeprowadzenia sekcji. Ma pomóc wyjaśnić, co dokładnie stało się feralnej nocy.

Najważniejsze numery alarmowe. Czy znasz je na pamięć? Ten QUIZ może kiedyś uratować ci życie
Pytanie 1 z 10
999 – co to za numer?
Siła Kobiet
WYPADEK samochodowy jednego, wyzwaniem dla wszystkich. SIŁA KOBIET

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki