POŻAR nielegalnego składowiska ODPADÓW pod Warszawą! [GALERIA]

2020-05-11 18:23
Płonęło nielegalne składowisko odpadów pod Warszawą
Autor: WIOŚ Płonęło nielegalne składowisko odpadów pod Warszawą

Straż pożarna z Otwocka ugasiła pożar nielegalnego składowiska odpadów. Płonęła odzież i części samochodowe, jednak w wyniku pożaru rozczelniły się pojemniki z nieznaną, prawdopodobnie toksyczną substancją, która wsiąkła w ziemię.

Do pożaru doszło w piątek na leśnych nieużytkach w pobliżu miejscowości Całowanie niedaleko Karczewa. Jak się okazało, niedaleko DK 50 płonęło nielegalne składowisko odpadów: porzucone tam części samochodowe oraz odzież. Pożar został ugaszony przez funkcjonariuszy PSP Otwock, a teren - zabezpieczony.

Policja zatrzymała kierowcę, który zabił dwie osoby i uciekł z miejsca wypadku!

Okazało się również, że w pobliżu ognia znajdowało się 8 metalowych 200-litrowych beczek oraz 2 pojemniki typu mauser o pojemności 1000 l, zawierających nieznaną płynną substancję. W wyniku pożaru mauzery i beczki rozszczelniły się, a zawarta w nich substancja częściowo przedostała się do gruntu. Próbki gleby zostały pobrane do badań. Sprawa jest w toku.

Pijany listonosz na Bemowie roznosił przesyłki. Miał ponad 2 promile!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 11 V (goście: Arłukowicz, Migalski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE