Z OSTATNIEJ CHWILI: Schwytano sprawcę masakry drogowej z Ostrowi Mazowieckiej! [GALERIA]

2020-05-11 17:02
Złapano sprawcę masakry drogowej w Ostrowi Mazowieckiej!
Autor: materiały policji Złapano sprawcę masakry drogowej w Ostrowi Mazowieckiej!

Poszukiwany przez policję sprawca tragicznego wypadku w Ostrowi Mazowieckiej został zatrzymany przez policję! 37-letni Łukasz B. spowodował wypadek w którym zginęły dwie osoby, a trzy inne trafiły do szpitala. Potem uciekł.

Mężczyznę zatrzymano chwilę po godz. 16 na terenie powiatu Ostrów Mazowiecka. Obecnie jest przewożony do komendy. Tutaj zostaną podjęte wobec niego odpowiednie kroki, m.in. zostanie pobrana krew do badania - powiedziała nam sierż. szt. Marzena Laczkowska z KPP w Ostrowii Mazowieckiej.

Spowodował wypadek i uciekł zostawiając w samochodzie ciężko ranną pasażerkę!

Przypomnijmy: w niedzielę ok. godz. 9.30. Łukasz B. kierując Volkswagenem Golfem na belgijskich znakach najpierw potrącił na pasach 71-letnią kobietę, która zginęła na miejscu. Następnie uderzył w jadącą z przeciwka hondę, Kierujący nim 73-letni mężczyzna również zginął. Na koniec golf staranował zaparkowanego citroena, w którym siedziała 44-letnia matka z dwójką dzieci. Cała trójka trafiła do szpitala. Jak się dowiedzieliśmy, kobieta i mężczyzna, którzy zginęli, byli małżeństwem.

Nastolatka zaplanowała zabójstwo koleżanki. Teraz siedzi w poprawczaku!

Sprawca tego koszmarnego wypadku uciekł, sprowadzony na miejsce pies tropiący stracił ślad. Jak się dowiedzieliśmy, rysopis sprawcy przekazał świadek zdarzenia. Dzięki temu szybko ustalono kim jest i rozesłano za nim list gończy.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 11 V (goście: Arłukowicz, Migalski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE