Ciężko RANNA 28-latka. Sprawca wypadku uciekł. Miał ZAKAZ prowadzenia

2020-05-11 13:17
Tragiczny wypadek w Gnojnie. Nie żyje młody motocyklista!
Autor: MaciekSnk/Wikimedia Commons

Potworny wypadek pod Sochaczewem. Kobieta została przetransportowana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie. Sprawca, który na dodatek nie powinien siadać za kółko, uciekł. Grozi mu 12 lat odsiadki.

W nocy 6 maja w miejscowości Seroki-Parcela doszło do groźnego wypadku drogowego, w którym ciężko ranna została 28-letnia kobieta. 28-latka w stanie ciężkim, została przetransportowana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z peugeotem boxerem. Sprawca zdarzenia drogowego uciekł z miejsca wypadku, zostawiając w drugim samochodzie ciężko ranną pasażerkę.

Policja już wie, kto spowodował MASAKRĘ w Ostrowi Mazowieckiej! Jest poszukiwany!

Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy wypadku. Ustalili, że jest nim 26-letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego. Mężczyzna ukrywał się, ale policjanci nie szybko wpadli na jego trop. W miniony piątek został zatrzymany przez funkcjonariuszy referatu operacyjno-rozpoznawczego na ulicy w centrum Sochaczewa. Okazało się, że oprócz spowodowania wypadku i ucieczki z miejsca, podejrzany ukradł swojemu pracodawcy dwie wiertarki o wartości około 1500 zł. - Sprawca trafił do policyjnego aresztu. W niedzielę został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzuty spowodowania wypadku drogowego i ucieczki z miejsca zdarzenia, a także kradzieży elektronarzędzi. W trakcie prowadzonego postępowania okazało się również, że mężczyznę obowiązuje sądowy zakaz prowadzenia pojazdów - mówi mł. asp. Agnieszka Dzik. 26-latek trafił do aresztu. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Nalot w lewej drukarni na Woli! Fałszerze zatrzymani, teraz kolej na "klientów" [WIDEO] [GALERIA]

Express Biedrzyckiej - Gość: Bartosz Arłukowicz

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE