PIJANY w sztok LISTONOSZ roznosił przesyłki na Bemowie

2020-05-11 14:51
10. Listonosze, kurierzy, pracownicy poczty
Autor: pixabay.com /CC0 fot. jackmac34 10. Listonosze, kurierzy, pracownicy poczty

Wiadomo, że pracownicy poczty nie mają łatwej i lekkiej pracy. 58-letni listonosz musiał mieć wyjątkowo ciężko, bo upił się niemal do nieprzytomności i w takim stanie roznosił listy i paczki.

W czwartek po Bemowie lotem błyskawicy rozeszła się wiadomość, że paczki roznosi... pijany w sztok listonosz. Ktoś powiadomił straż miejską, a ta udała się na ul. Powstańców Śląskich, gdzie listonosz był widziany. Ok. godziny 17.30 strażnicy zauważyli przed budynkiem przy tej właśnie ulicy  mężczyznę w charakterystycznej kurtce i z torbą na kółkach. Gdy do niego podeszli, od razu poczuli zapach alkoholu. 58-latek miał problem z utrzymaniem równowagi i bełkotał coś pod nosem. Jak tłumaczył funkcjonariuszom, jeden z adresatów przesyłek poczęstował go alkoholem, a on nie odmówił. Wezwany na miejsce patrol policji przebadał trzeźwość doręczyciela. Wynik – ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został przewieziony do pobliskiego komisariatu policji. Paczki być może będą teraz doręczane jemu. Niekoniecznie pod adres domowy. 

Nalot w lewej drukarni na Woli! Fałszerze zatrzymani, teraz kolej na "klientów" [WIDEO] [GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 11 V (goście: Arłukowicz, Migalski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE