Szok!

Praga-Południe: Nocna demolka przy placu Szembeka. Audi skosiło barierki i sygnalizator

2023-01-29 16:00

Totalna demolka przy placu Szembeka! W piątkową noc (27 stycznia) kierowca audi wypadł z drogi i roztrzaskał auto o barierki. Skosił też sygnalizator i kompletnie sparaliżował ruch na Grochowie. Wiele godzin trwało usuwanie skutków tego wypadku. Na miejscu pracowali strażacy, ratownicy medyczni i policjanci.

Praga-Południe: Demolka przy placu Szembeka. Skoszone barierki i sygnalizator

Piątkowy wieczór na Grochowie zakończył się kompletną drogą demolką. Jak informują świadkowie, zdarzenie miało miejsce około godziny 23:15 na ulicy Grochowskiej na wysokości placu Szembeka. Kierujący audi jadąc ulicą Grochowską w kierunku ulicy Marsa, stracił panowanie nad pojazdem i huknął w barierki oddzielające pasy, przeleciał przez przeciwległy pas i rozwalił sygnalizator świetlny na przejściu dla pieszych! Na miejsce pilnie ruszyły wszystkie służby.

Policjanci zabrali kierowcę audi na komendę. Autobusy linii 135 nie mogły przejechać, bo wrak rozbitego samochodu blokował przejazd. Dopiero po uprzątnięciu skutków szaleńczego rajdu kierowcy audi ruch został przywrócony. Policjanci potwierdzili, że kierowca był pijany.

Praga-Południe: Wypadek na Grochowskiej

W styczniu niedaleko miejsca piątkowej demolki miał miejsce inny wypadek. Na wysokości ul. Grochowskiej 100 autobus miejski potrącił starszego mężczyznę. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Nasi Partnerzy polecają