Koszmarny karambol w Warszawie. Wśród rannych dzieci. Widok przeraża

2021-06-20 17:00
Karambol na Ochocie. Dziecko w szpitalu
Autor: Tadeusz Mróz Karambol na Ochocie. Dziecko w szpitalu

Jeden wielki trzask poniósł się wieczorem po okolicy na Ochocie. W sobotę doszło tam do prawdziwej demolki. Zderzyły się ze sobą cztery auta osobowe, w których jechało aż dziesięć osób! Dwie z nich, w tym 10-letnie dziecko, wymagały transportu do szpitala. Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu.

Do tego groźnie wyglądającego zdarzenia doszło około godziny 18.30 w sobotę. Na skrzyżowaniu ul. Grójeckiej i Korotyńskiego zderzyły się cztery auta. Jak strażacy dojechali na miejsce, wszyscy pasażerowie byli już na zewnątrz pojazdów. Nikogo nie trzeba było wyciągać przy użyciu sprzętu - W sumie podróżowało w samochodach dziesięć osób. Na miejscu udzielana była pierwsza pomoc. 10-letnie dziecko skarżyło się na dolegliwości, potem dołączyła do niego kolejna młoda osoba. Lekarze pogotowia podjęli decyzję o przetransportowaniu ich do szpitala – powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Michał Skrzypa ze stołecznej straży pożarnej.

Z relacji służb wynika, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Na miejscu pracowały dwa zespoły pogotowia ratunkowego, policja i straż pożarna. - Zadysponowaliśmy tam od nas trzy zastępy. Działania zakończyliśmy około godziny 20:15 – dodał Michał Skrzypa. Strażacy musieli uprzątnąć rozbite samochody z jezdni, zajęli się też rozlanymi płynami eksploatacyjnymi, które wyciekły z wraków. - Zdarzenie powodowało przez około dwie godziny duże utrudnienia w ruchu – podsumował strażak.

Trasa S8 wypadek samochodu ciężarowego z osobową Skodą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE