Tak kibice bawili się na PGE Narodowym

i

Autor: PGE NARODOWY Tak kibice bawili się na PGE Narodowym

Tak kibice bawili się na PGE Narodowym! Tysiące ludzi wspierało naszych piłkarzy [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-06-20 14:30

Blisko 20 tysięcy biało-czerwonych kibiców wspierało Reprezentację Polski w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowym. Mecz, którego wynik rozgrzał serca osób zebranych na stadionie, z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci. Polacy zremisowali z Hiszpanią 1:1 w meczu fazy grupowej podczas UEFA Euro 2020. Zobacz jak kibice bawili się tego wieczoru i poczuj energię, która im towarzyszyła w trakcie transmisji.

Wielkie emocje towarzyszyły kibicom w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowym. A zebrało się ich bardzo dużo. - Dostałem raport z bramek, na stadionie w Narodowej Strefie Kibica było blisko 20 tysięcy kibiców – przekazał "Super Expressowi" tuż po zakończeniu meczu z Hiszpanią, Michał Proszowski, rzecznik prasowy PGE Narodowego. 

Wśród kibiców, byli również nasi czytelnicy. Redakcja gazety "Super Express", we współpracy z PGE Narodowym, zorganizowała zabawę, w której można było wygrać wejściówki do strefy kibica. Zeszły jak świeże bułeczki.

Reprezentacja Polski zremisowała 1:1 z Hiszpanią w meczu fazy grupowej mistrzostw Europy, a po golu Roberta Lewandowskiego na arenie zapanował istny szał radości.

Przed spotkaniem na gości strefy czekało wiele atrakcji. M.in. festiwal foodtrucków czy minikoncerty takich zespołów jak Stor & Piotr Kupicha, Nowator, D-Bomb. Jednak tu kibiców było dość niewielu. Większość przyszła tuż przed samym meczem, na typowo piłkarskie emocje.

Nie zabrakło wspólnego odśpiewania hymnu. Kibice przy wejściu do strefy otrzymali też biało-czerwone flagi. Mimo tego, że wydarzenie musiało się odbyć pod ścisłym reżimem sanitarnym, na stadionie nie zabrakło prawdziwych piłkarskich emocji.

Polacy strzelili gola. Tak cieszyli się kibice na PGE Narodowym
Piłkarskie emocje na PGE Narodowym. W strefie kibica zawrzało
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany