Aktorzy, politycy, celebryci... zobacz jakie znane osoby poszły w Paradzie Równości 2021 [ZDJĘCIA]

2021-06-20 13:03
Znani poszli w Paradzie Równości
Autor: instagram/Wziontek Znani poszli w Paradzie Równości

Przez Warszawę przeszła dwudziesta już Parada Równości. Nie ma jeszcze konkretnych danych mówiących o tym, ile osób wzięło w niej udział, z pewnością jednak możemy mówić o tysiącach. Wśród nich, ulicami stolicy maszerowali również aktorzy, celebryci i politycy. Na czele pochodu stanął prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Sprawdź kto jeszcze uczestniczył w Paradzie Równości 2021.

Tego dnia żar lał się z nieba. Temperatura w słońcu dochodziła do 40 stopni Celsjusza. Nie przeszkadzało to jednak tysiącom mieszkańcom Warszawy, którzy dumnie kroczyli w Paradzie Równości 2021. Ubrani w tęczowe barwy, często dość skąpo, lub całkowicie nago. Trasa przemarszu ruszała spod Pałacu Kultury i Nauki. Przebiegła ulicami Marszałkowska, Waryńskiego, Metro Politechnika, Batorego i zakończyła się na Polu Mokotowskim.

Tutaj bije serce uśmiechniętej Polski, otwartej Polski – powiedział przed rozpoczęciem pochodu prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, który spotkał się z uczestnikami pod PKiN. - To miejsce, w którym się wszyscy uśmiechają, zero agresji. Tutaj bije serce uśmiechniętej Polski – dodał.

Tegoroczna Parada Równości ruszyła około godziny 15. Na jej czele stanął Rafał Trzaskowski, który wręcz nie mógł się opędzić od mieszkańców, którzy chcieli sobie z nim zrobić zdjęcie. Po chwili dołączyła do niego również żona. Jednak to nie jedyne znane osoby, które brały udział w paradzie. Jak co roku, dopisali również aktorzy, politycy i celebryci. Jakie znane osoby poszły w tegorocznej Paradzie Równości 2021? Tego dowiesz się z NASZEJ GALERII.

Parada Równości w Warszawie. Tęczowy marsz na ulicach stolicy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE