Prawie zadźgał własną żonę. Kobieta cudem uszła z życiem. Jej horror trwał od wielu dni

Górzno: Chciał zabić 83-letnią kobietę. Z nożem ruszył na policjanta
Autor: Pixabay

Policjanci z warszawskiej Woli zatrzymali 67-latka, który miał znęcać się nad żoną oraz zadać jej cios nożem - powiedziała rzeczniczka wolskiej policji komisarz Marta Sulowska. Do zdarzenia doszło kilka dni temu na Woli. Jak przekazała policjantka, funkcjonariusze z wydziału patrolowo-interwencyjnego otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. "Z informacji wynikało, że mąż ugodził nożem żonę podczas kłótni" - poinformowała komisarz.

- Na miejsce została wezwana kareta pogotowia, która zabrała zranioną kobietę do szpitala. 67-latek został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że miał trzy promile alkoholu w organizmie. Grupa dochodzeniowo-śledcza zabezpieczyła nóż i przeprowadziła oględziny - tłumaczyła policjantka.

Wskazała, że według ustaleń policji mężczyzna od dłuższego czasu pod wpływem alkoholu wszczynał w domu awantury. - Niejednokrotnie wyzywał, szarpał i wykręcał ręce kobiecie - wyjawiła.

Po wytrzeźwieniu 67-latek usłyszał zarzuty znęcania się i naruszenia czynności narządu ciała trwające powyżej dni siedmiu.

Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za zarzucane czyny może mu grozić do pięciu lat więzienia.

Express Biedrzyckiej - Michał Kamiński: Ziobro przerasta wszystkich w PiS
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE