Pruszków. Groteskowa ucieczka pijanego kierowcy. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrył się w stawie

i

Autor: FACEBOOK & UNSPLASH Pruszków. Groteskowa ucieczka pijanego kierowcy. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrył się w stawie

PIJANY W SZTOK

Pruszków. Groteskowa ucieczka pijanego kierowcy. Przed policją ukrył się w... stawie

2023-01-19 16:05

We wtorek (17 stycznia), tuż przed północą, pruszkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kompletnie pijanym kierowcy. Mężczyzna próbował uciekać przed funkcjonariuszami. W trakcie swojej ucieczki uderzył w barierki, lampę i wjechał do pruszkowskiego parku. Wybiegł z pojazdu i wskoczył do stawu, by zmylić funkcjonariuszy. Pościg, na nieszczęście zatrzymanego, zakończył się jego aresztowaniem.

Pruszków. By zmylić funkcjonariuszy, wskoczył do stawu

Pruszkowscy policjanci zatrzymali kompletnie pijanego 32-latka. Mężczyzna, po procentach, jeździł po mieście swoim nissanem. Funkcjonariusze próbowali zatrzymać go w okolicach ul. Grafitowej. Kierowca stwierdził jednak, że spróbuje swoich sił uciekając przed mundurowymi. Ci, rozpoczęli pościg.

Kierujący ucieczkę samochodem zakończył uderzeniem w barierki i lampę, zjeżdżając do parku. Następnie uciekł z pojazdu i wskoczył do stawu, po chwili został wyciągnięty przez mundurowych – przekazała kom. Karolina Kańka z pruszkowskiej policji. W trakcie czynności podjętych przez policjantów okazało się, że wcześniej, tego samego dnia, zatrzymany 32-latek przy ul. Srebrnej w Pruszkowie uderzył w zaparkowany pojazd!

Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że w wydychanym powietrzu miał 2 promile alkoholu. Został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Usłyszał już zarzuty niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz kierowaniem pojazdem po procentach. Przyznał się do zarzucanych mu czynów. 

Sonda
Czy byłeś/aś kiedykolwiek świadkiem policyjnego pościgu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany