Tragedia!

Pruszków: Makabra w Tworkach. W stawie pływały zwłoki mężczyzny. Pilna akcja

2023-02-19 19:13

Makabryczne odkrycie w pruszkowskich Tworkach! W niedzielę (19 lutego) popołudniu przypadkowi ludzie zobaczyli w stawie ludzkie zwłoki! Na miejsce natychmiast ruszyły wszystkie służby ratunkowe: policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. O wszystkim powiadomiony został też prokurator. Policjanci ustalają, jak nieszczęśnik znalazł się w wodzie.

Pruszków. Koszmar w Tworkach, w stawie pływały zwłoki

Makabryczne sceny miały miejsce w niedzielę około godziny 14.20. Niedzielny spacer w jedną chwilę zamienił się w sceny jak z horroru. Spacerowicze zawiadomili służby o ciele mężczyzny pływającym po powierzchni wody. Po wyłowieniu go z wody lekarz stwierdził zgon. - Na chwilę obecną nie mam informacji o tym, czy udało się ustalić kim był zmarły. Wiemy jedynie, że to mężczyzna. Prokuratura będzie prowadziła dalsze czynności – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” Gabriela Putyra ze stołecznej policji.

Prawdopodobnie śledczy zlecą przeprowadzenie sekcji zwłok, która będzie miała na celu ustalenie przyczyn śmierci denata. Czy był to wypadek, czy morderstwo? A może desperacki krok? Na wyjaśnienie tej potwornej zagadki trzeba będzie poczekać.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Nasi Partnerzy polecają