Przeciął sobie nogę piłą mechaniczną! Rozłączył się nagle, wzywając pomoc. "Tryskało krwią po całym podwórku"

2022-05-12 8:18
Przeciął sobie nogę piłą mechaniczną! Rozłączył się nagle, wzywając pomoc. Tryskało krwią po całym podwórku
Autor: KP PSP w Lispku Mieszkaniec jednej z prywatnych posesji pod Lipskiem przeciął sobie nogę piłą mechaniczną

Mieszkaniec jednej z prywatnych posesji pod Lipskiem przeciął sobie nogę piłą mechaniczną. Zgłoszenie o makabrycznym wypadku wpłynęło do służb ratowniczych w środę, 11 maja, przed godz. 14. Do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomia zadzwonił sam poszkodowany, ale w czasie rozmowy nagle się rozłączył. Na miejsce ruszyli strażacy z Lipska i druhowie z Sienna.

Przeciął sobie nogę piłą mechaniczną! Rozłączył się nagle, wzywając pomoc. "Tryskało krwią po całym podwórku"

Na prywatnej posesji pod Lipskiem doszło do wypadku, w którym mężczyzna przeciął sobie nogę piłą mechaniczną. W środę, 11 maja, przed godz. 14, poszkodowany zdołał sam zadzwonić do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu, ale w trakcie rozmowy nagle się rozłączył. Na szczęście zdążył jeszcze podać swój dokładny adres, dlatego na miejsce ruszyły zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Lipsku i druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Siennie. Strażacy zastali na posesji klęczącego już mężczyznę, który był przytomny, z przeciętą nogę poniżej stawu kolanowego. Pilnie potrzebował pomocy, bo obficie krwawił. Po chwili dotarła tam również załoga karetki pogotowia, która zabrała go do szpitala. - Mężczyzna prawdopodobnie ciął piłą jakieś palety i doszło do nieszczęścia. Jego noga była przecięta wzdłuż tylnej części łydki i trochę w poprzek. Jak dojechaliśmy, tryskało krwią po całym podwórku, więc niezwłocznie przystąpiliśmy do jej zatamowania - mówi asp. Przemysław Iwan, oficer prasowy KP PSP w Lipsku. Życie poszkodowanego nie jest zagrożone.

Czytaj też: Żałoba w straży pożarnej. Nie żyje prezes i naczelnik OSP spod Radomia

Czytaj też: Dwie kobiety szły chodnikiem, gdy huknęło w nie audi! Makabryczna śmierć pod Radomiem [ZDJĘCIA]

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
15-letnia Karolina zadławiła się cukierkiem. Nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE