Przerwy w dostawie prądu w Warszawie, Wiemy kiedy i gdzie wyłączą prąd w stolicy

i

Autor: Pixabay

Brak prądu

Przerwy w dostawie prądu w Warszawie, Wiemy kiedy i gdzie wyłączą prąd w stolicy

2022-09-12 12:55

W najbliższych dniach w niektórych rejonach Warszawy mieszkańcy będą musieli poradzić sobie bez prądu. Planowane są jego czasowe wyłączenia. Które miejsca zostaną na jakiś czas odcięte od dostaw prądu? Jak długo do domów i mieszkań nie będzie dostarczana energia elektryczna? Z czego wynikają utrudnienia? Sprawdź!

Planowane wyłączenia prądu w Warszawie

Najbliższe wrześniowe dni przyniosą warszawiakom i warszawiankom niemałe utrudnienia. W niektórych dzielnicach miasta planowane są czasowe wyłączenia prądu. W związku z tym mieszkańcy stolicy powinni przygotować się na co najmniej kilka godzin bez energii elektrycznej. Trzeba mieć na uwadze, że bez prądu nie będzie działała ani lodówka, ani telewizor, ani telefon, jeśli go zawczasu nie naładujemy.

Nie przegap: Huknął w nią opel i wpadła pod koła drugiego auta! Przerażająca śmierć 47-latki pod Mławą

Na szczęście problemy z energią elektryczną nie dotkną wszystkich osób mieszkających w Warszawie. Planowane wyłączenia prądu obejmą jedynie niektóre ulice i budynki. Informacje o planowanych wyłączeniach prądu w Warszawie podaje Stoen Operator. Dla ułatwienia przygotowaliśmy szczegółowy informator. W poniższej galerii zebraliśmy adresy, daty i godziny zapowiadanych utrudnień w dostawach prądu. Sprawdź, czy odetną go również u Ciebie! Przygotuj się, by brak energii elektrycznej w gniazdkach nie był niemiłą niespodzianką.

Sonda
Czy poradziłbyś sobie miesiąc bez prądu?