Przyjaciel o zamordowanym dziennikarzu TVP: Krzysztof Leski miał PROBLEMY

2020-01-08 10:50 PIK/IKR
Krzysztof Leski
Autor: Kacper Krajewski / Forum

Nie ustają emocje po tragicznej śmierci znanego dziennikarza Krzysztofa Leskiego. Wspominają go koledzy dziennikarze, politycy.

Kiedyś się przyjaźniliśmy, Krzysiek bardzo pomógł mi w najtrudniejszych chwilach życia i nigdy mu tego nie zapomnę. Z czasem nasze kontakty się rozluźniły - mówi w rozmowie z Super Expressem dziennikarz i publicysta Igor Janke. - Był bardzo dobrym człowiekiem, choć charakter miał trudny, a życie bardzo ciężko go doświadczało. Wiem, że miał duże problemy ze sobą, ale nie wiem, czy to miało związek z jego śmiercią - opowiada.

OSTATNI wpis Krzysztofa Leskiego. Poruszające słowa!

Podobnie jak inni, zawodowym umiejętnościom Krzysztofa Leskiego wystawia najwyższa notę: - To, co się stało, jest dla mnie nie do pojęcia. Zapamiętam go na zawsze jako wybtnego reportera, najsprawniejszego, jakiego znałem w życiu - deklaruje Igor Janke.

Zobacz, kim był Kazimierz Leski, ojciec zamordowanego dziennikarza. WIELKA postać!

O Krzysztofie Leskim z wielką sympatią i atencją dla jego pracy wypowiadali i wypowiadają się również politycy. Długo był dziennikarzem sejmowym, więc w sposób naturalny miał z nimi kontakt. - Wspominam go bardzo dobrze: był bardzo rzeczowy, kompetentny, pracowity - mówi zmarłym dziennikarzu były poseł Stefan Niesiołowski.

Stefan Niesiołowski wspomina Krzysztof Leskiego: MOCNE słowa