QUIZ. Prezydenci stolicy III RP. Nieoczywiste pytania, wiele razy możecie mocno się zdziwić

Plac Bankowy
Autor: Marcin Procki Plac Bankowy

Piastować urząd prezydenta Warszawy - brzmi godnie i dumnie! W czasach III RP tego zaszczytu dostąpiła nieliczna grupa wybrańców. Zapraszamy do naszego testu wiedzy na ich temat. Gwarantujemy, że wiele z pytań może być dla was zaskakujących i o komplet punktów może być ciężko nawet najbardziej zatwardziałym lokalnym patriotom.

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE