Dostali furii!

Radom. Zdemolowali wiatę. Gdy trafili za kratki, jeden z nich dostał szału! Usłyszeli zarzuty

2023-08-31 20:08

Szok w centrum Radomia. Banda wandali zaczęła demolować wiatę przystankową. Gdy na miejsce przyjechała policja i zatrzymała 5 chuliganów ci nie mieli dość. Jeden z nich po przewiezieniu do komisariatu zaczął demolować celę! Dodatkowo jeden z nich znieważył funkcjonariuszy. Straty, jakie wyrządzili są liczone w tysiącach złotych.

Radom. Zdemolowali wiatę. Gdy trafili za kratki, jeden z nich dostał szału

Wandalizm, to niestety powszechne zjawisko. Tym razem sprawców udało się ująć na gorącym uczynku. Policjanci dostali wezwanie od świadka, który zauważył, jak grupa mężczyzn niszczy przystanek. Chwilę później na miejscu był już patrol policji. - Wandale wybili szyby i zdemolowali jedną z wiat przystankowych w centrum miasta. Dzięki natychmiastowej reakcji funkcjonariuszy na miejscu na gorącym uczynku zatrzymali pięciu mężczyzn w wieku 25-40 lat. Wszyscy zostali przewiezieni do izby zatrzymań – informuje asp. Karolina Krawczyk w policji w Radomiu.

Na tym się jednak nie skończyło. - 25-latkowi było mało, uszkodził jeszcze kratę, siedzisko i stolik w celi. Wartość strat wyceniono na kwotę kilku tysięcy złotych. Trzech z mężczyzn 25, 38 i 40-latek usłyszało już zarzuty zniszczenia mienia, a 38-latek dodatkowo zarzut znieważenia funkcjonariuszy – dodała funkcjonariuszka. Za zniszczenie mienia kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 oraz wysokie grzywny. Musza też naprawić wyrządzoną szkodę.

Radom. Zdemolowali wiatę. Gdy trafili za kratki, dostali szału! Usłyszeli zarzuty
Sonda
Czy kary za wandalizm powinny być bardziej surowe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany