„Radość tworzenia” w Ogrodach Wilanowskich

2016-08-29 2:00
Południowe Dzielnice: Mokotów, Ursynów, Wilanów: Po sąsiedzku z królem Janem
Autor: Shutterstock

Trzecia edycja warsztatów artystycznych „Radość tworzenia" – programu artystyczno-edukacyjnego artysty malarza Andrzeja S. Grabowskiego odbędzie się w sobotę 3 września w godz. 11–15 na górnym tarasie ogrodowym za pałacem wilanowskim. Do wspólnej pracy będzie można dołączyć co godzinę.

Podczas warsztatów „Nie tylko perspektywa", rysując węglem w unikatowym plenerze ogrodów wilanowskich, uczestnicy nauczą się zasad perspektywy zbieżnej. Usłyszą o światłocieniu występującym w europejskim i polskim malarstwie barokowym. Nauczą się perspektywy zbieżnej wszystkich. „Obrazy wykonane na warsztatach stanowią własność ich autorów, więc mogą stać się piękną pamiątką z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie lub nietypowym prezentem dla bliskiej osoby" - podpowiadają organizatorzy.

Bilety w cenie 10 zł będzie można nabyć w kasie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE