Radosne wieści z Radomia. W Nowy Rok na świat przyszło troje dzieci, wśród nich bliźnięta

i

Autor: Pixabay Radosne wieści z Radomia. W Nowy Rok na świat przyszło troje dzieci, wśród nich bliźnięta

Piękny początek roku

Radosne wieści z Radomia. W Nowy Rok na świat przyszło troje dzieci, wśród nich bliźnięta

2023-01-01 16:01

Cóż za wspaniałe wieści! W Nowy Rok, 1 stycznia 2023 r., w Radomiu na świat przyszła trójka maluchów. Pierwsza radomianka urodziła się o godzinie 1:40 w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym. Kilka godzin później w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym na świecie rodzice powitali bliźnięta - chłopca i dziewczynkę.

Cud narodzin w Nowy Rok

Takie wieści aż miło się przekazuje. W Nowy Rok w Radomiu na świat przyszło troje dzieci. Pierwszą mieszkanką Radomia i regionu radomskiego urodzoną w 2023 roku jest dziewczynka, która przyszła na świat w niedzielę, 1 stycznia, o godz. 1:40 w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Tochtermana. Rodzice zdecydowali, że nadadzą jej imię Laura.

Bliźniaki przyszły na świat w Nory Rok

Już kilka godzin później w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym urodziły się bliźnięta! "Witamy na świecie podwójne szczęście‼️ Z wielką radością informujemy, że w Nowym Roku, 1 stycznia 2023 roku o g. 6:30 i g. 6:33 w naszym Klinicznym Oddziale Ginekologiczno-Położniczym przyszły na świat bliźniaki. Chłopiec i dziewczynka. Podwójna radość" - przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu.

Jak podała placówka, maluchy i ich mama czują się dobrze. Są spoza Radomia. "Gratulujemy rodzicom i życzymy im i nowo narodzonym pociechom duuuuużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń" - czytamy w krótkim wpisie na Facebooku.

Sonda
Czy masz dzieci?