Trzaskowski pławi się w LUKSUSIE. Prawdziwy majątek wyszedł na jaw, będziecie w szoku

2020-12-12 13:31
Trzaskowski PŁAWI się w luksusie
Autor: Redakcja SE Trzaskowski PŁAWI się w luksusie

Rafał Trzaskowski od 2018 roku jest prezydentem Warszawy. Trudy zarządzania stolicą, ciągłe problemy z oczyszczalnią Czajka i wiele awarii nie sprzyjają dobrej passie. Trzaskowski jako prezydent największego miasta w kraju nie może natomiast narzekać na biedę. Włodarz stolicy jako osoba publiczna musiał ujawnić swój majątek. Czy prezydent Warszawy pływa w luksusach? Jaki jest majątek Rafała Trzaskowskiego? Będziecie w szoku!

Rafał Trzaskowski i jego luksusy

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski należy do grona czołowych polityków w Polsce. Jako rodowity warszawiak starał się o urząd prezydenta RP, wcześniej był między innymi Ministrem Administracji i Cyfryzacji oraz sekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Z kolei od 22 listopada 2018 roku pełni urząd prezydenta stolicy. I to właśnie na tym stanowisku Trzaskowski zarabia niemałe pieniądze.

ZOBACZ KONIECZNIE >>> Trzaskowski znów ostro ZRUGANY. W Warszawie wybuchła wielka AFERA. Jeden szczegół zaskakuje

Warto zaznaczyć, że oprócz funkcji w urzędzie m. st. Warszawy pracuje też jako wykładowca w Collegium Civitas - niepublicznej uczelni wyższej. Swoje dochody czerpie także z wynajmu jednego z mieszkań. Sam osobiście prezydent mieszka na warszawskich Kabatach.

Małgorzata Trzaskowska ma dość! Wygarnęła wszystko. PRZERAŻAJĄCE słowa

Majątek Rafała Trzaskowskiego - co ma prezydent Warszawy?

Rafał Trzaskowski jako osoba pełniąca funkcje publiczne musiał udostępnić oświadczenie majątkowe, które zawiera m.in. informacje o zarobkach oraz posiadanym majątku o wartości powyżej 10 tysięcy złotych. W dokumencie znajduje się kilka ciekawych pozycji.

Jaki majątek ma Rafał Trzaskowski? Zobacz w poniższej galerii:

Trzaskowski przyłapany w metrze

Mimo tego, że prezydent Warszawy ma swój samochód z 2011 roku, to do pracy czasem jeździ metrem. Z Ursynowa na plac Bankowy to zaledwie kilka minut. Tak było m.in. 22 września w Europejski Dzień bez Samochodu. Jak wyglądała podróż Trzaskowskiego do ratusza? Zobacz w poniższej galerii:

Oto jaki majątek ma Rafał Trzaskowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE