Trzaskowski musiał przykucnąć, do rąk wziął nietypowy przedmiot. Nie miał innego wyjścia, właśnie pokazał zdjęcie

2020-12-03 9:46 ac
Trzaskowski musiał przykucnąć, do rąk wziął nietypowy przedmiot. Nie miał innego wyjścia, właśnie pokazał zdjęcie
Autor: Rafał Trzaskowski Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski ma w ostatnim czasie pełne ręce roboty. I to dosłownie! Trudy zarządzania stolicą pochłaniają prezydentowi mnóstwo czasu, ale mimo tego znajduje czas na kolejne aktywności. Tylko w środę pojawił się przed Szpitalem Bielańskim, gdzie podpisano umowę na rozbudowę placówki. W sieci pojawiło się nietypowe zdjęcie Rafała Trzaskowskiego, który musiał przykucnąć i chwycić za nietypowy przedmiot. Co robił Rafał Trzaskowski?

Rafał Trzaskowski pojawił się w środę, 2 grudnia, przed szpitalem Bielańskim w Warszawie. Podpisano tam akt erekcyjny, który zainaugurował rozbudowę tej największej miejskiej placówki medycznej. Rozbudowa lecznicy na Bielanach potrwa trzy lata i obejmie budowę zupełnie nowego skrzydła. - Rozpoczynamy dziś operację na sercu szpitala. Bo blok operacyjny jest sercem – oświadczyła szefowa placówki Dorota Gałczyńska-Zych.

Na uroczystości nie zabrakło Rafała Trzaskowskiego, prezydenta stolicy. Poinformował on między innymi o planach rozbudowy - w ramach inwestycji powstanie nowe, pięciokondygnacyjne skrzydło o powierzchni około 10 tysięcy metrów kwadratowych. Znajdzie się tam supernowoczesny blok operacyjny z dziesięcioma salami, centralną sterylizatornią i oddziałem pooperacyjnym oraz oddział rehabilitacji - wyliczał Trzaskowski. Rozbudowa będzie kosztowała aż 200 milionów złotych.

W sieci pojawiły się zdjęcia z inauguracji inwestycji. Widać na nim m.in. Rafała Trzaskowskiego. Prezydent chwycił za łopatkę i musiał przykucnąć, by wmurować kamień węgielny pod rozbudowę szpitala Bielańskiego. Tylko zobaczcie, jak to wyglądało!

Trzaskowski aż HUKNĄŁ i dobitnie powiedział, co myśli o PiS. "Samobójcza taktyka i grupa AWANTURNIKÓW"