Niech mnie ktoś wychowa

i

Autor: OTOZ Animals Warszawa/Facebook Niech mnie ktoś wychowa

Rami była katowana za pogryzione buty. 6-miesięczna sunia szuka kochającego domu [ZDJĘCIA]

2021-05-26 14:09

W historię tej 6-miesięcznej suni aż ciężko uwierzyć. Rami została wyrwana przez wolontariuszy OTOZ Animals z domu pełnego przemocy! Ta piękna psina była bita, tylko dlatego, że gryzła buty i sikała w domu. Od brutalnych właścicieli została odebrana w tragicznym stanie. Była wystraszona i nieufna. Udało się jednak przywrócić w niej szczenięcą radość. Teraz szuka prawdziwego, kochającego domu.

Rami waży 10 kilogramów. Na co dzień jest ciekawska, bardzo lubi się przytulać i czuć bliskość człowieka. Na spacerach lubi ganiać ptaki, zaczepia i bawi się z innymi psami. Jest nauczona chodzić na smyczy. W domu nie niszczy rzeczy. Nie przejawia żadnej agresji do ludzi, czy innych psów. Jak to szczeniak – skacze z ekscytacji na ludzi, szczególnie, kiedy do domu przychodzą goście. Uwielbia się bawić, szczególnie szarpakami i piłkami na sznurku. Pomimo tego, że zawsze czeka z utęsknieniem na człowieka, doskonale radzi sobie podczas pobytów w domu bez obecności opiekuna. Nowe osoby, chcąc poznać Rami, powinny wykazać się cierpliwością. W jej łaski warto się wkupić głaskaniem - bardzo to lubi, szczególnie po uszach.

6-miesięczna sunia mieszka w domu tymczasowym na Pradze-Północ, gdzie można ją poznać osobiście. Obowiązuje ankieta przed adopcyjna oraz spotkanie zapoznawcze z psiną. Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio kontaktując się warszawskim inspektoratem OTOZ Animals.

Awantura na Paluchu! Wolontariusze odsunięci od procedury adopcyjnej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE