Weekendowy remont Popularnej

i

Autor: Zarząd Dróg Miejskich Weekendowy remont Popularnej

Remont nawierzchni na ul. Popularnej. Początek prac w piątek wieczorem [ZMIANY W KOMUNIKACJI]

2018-06-28 13:19

Liczne osiedla mieszkaniowe i ruch międzydzielnicowy powodują, że nawierzchnia jezdni szybciej się zużywa. Aby wzmocnić nowy asfalt, ZDM zastosuje specjalną siatkę szklano-węglową.

Jak informuje ZDM, to będzie szesnasty remont nawierzchni jezdni w tym sezonie. Ze względu na duże natężenie ruchu – zarówno lokalnego, jak i pojazdów skracających sobie drogę m.in. na Bemowo – nawierzchnia jezdni jest już mocno wyeksploatowana.

Prace rozpoczną się w piątek 29 czerwca o godz. 22.00 i potrwają do poniedziałku 2 lipca, do godz. 04.00. Nową nawierzchnię otrzyma odcinek od ul. Naukowej (bez skrzyżowania) do ul. Bolesława Chrobrego. Roboty będą prowadzone także nocami.

Remont na ul. Popularnej

i

Autor: Zarząd Dróg Miejskich Remont na ul. Popularnej

>>> Ruszają ostatnie prace związane z budową najdłuższej ścieżki rowerowej w Warszawie! [AUDIO]

Uwaga na objazdy

W czasie robót droga na tym odcinku będzie zamknięta dla ruchu. Nie będzie można skręcić w ul. Popularną z ulic Globusowej i Bolesława Chrobrego. Wyjazd z ul. Naukowej będzie możliwy tylko w lewo. Połączenia z ul. Popularną nie będą miały ulice: Milanowska, Składowa, Wilczycka, Stawy, Konewki, Techników, Sobótki, Dziupli, Mikołajska, Krańcowa i Czereśniowa (wyjazd z nich będzie możliwy do ul. Kleszczowej lub Naukowej).

Objazdy zostaną poprowadzone ulicami: Bolesława Chrobrego – Kleszczowa – Al. Jerozolimskie. Przejścia dla pieszych na ul. Popularnej będą zamykane naprzemiennie.

Objazdami pojadą też autobusy. Linie 127 i N85 pojadą ulicami: Kleszczowa – Bolesława Chrobrego – Globusowa – Wałowicka. Linia 129 będzie kursowała ul. Globusową, a linie 178 i 191 ul. Kleszczową.

Zobacz też: Niedoszły kolarz wpada w ręce Policji. Na oczach funkcjonariuszy odkręcał koło z cudzego roweru!

Zobacz To Wideo:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE