Rodzinne zakupy? Tylko w Homepark Targówek! Czeka na was ponad 30 sklepów

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Rodzinne zakupy? Tylko w Homepark Targówek! Czeka na was ponad 30 sklepów

2022-12-01 15:01

Planujesz zakupy z rodziną? Szukasz miejsca, gdzie nie tylko załatwisz wszystkie sprawunki, lecz również smacznie zjesz i będziesz przy tym świetnie się bawić? Odwiedź Homepark Targówek! Czeka ponad 30 sklepów, oferujących produkty z takich branż, jak dom i ogród, meble, elektronika, sport i rekreacja czy artykuły spożywcze!

Szukasz idealnego miejsca na zakupy? Właśnie znalazłeś! Homepark Targówek jest parkiem handlowym o powierzchni 74,545 m kw., którego głównymi najemcami są Leroy Merlin, Jula, Komfort, JYSK, TK Maxx, Sports Direct, Smyk Megastore oraz sklep Lidl. Niezależnie od tego, czy szukacie prezentów świątecznych, czy po urządzacie dom - Homepark Targówek czeka na was!

Jak urządzić cztery ściany?

Homepark Targówek - dogodne położenie, wygodny parking

Dogodne położenie przy Trasie S8 (Trasa Toruńska), wygodny parking oferujący prawie 4,000 miejsc, stanowi doskonałą destynację zarówno dla mieszkańców Warszawy, jak i klientów z północnej i wschodniej części stołecznej aglomeracji. Dla komfortu zmotoryzowanych klientów poruszających się samochodami elektrycznymi w obiekcie uruchomiona została również stacja ładowania pojazdów elektrycznych Noxo.

Odmień swój dom z Homepark Targówek!

Oprócz ponad 30 sklepów, oferujących produkty z takich branż, jak dom i ogród, meble, elektronika, sport i rekreacja czy artykuły spożywcze, na terenie Homepark Targówek znajduje się Domoteka – jedyny w Polsce dom handlowy mający tak szeroką gamę mebli i artykułów wnętrzarskich. Ponad 50 salonów z 600 markami z kategorii Dom i Wnętrze w jednym miejscu.

Oferta sportowa w Homepark Targówek

W Homepark targówek znajdziemy najnowocześniejszy w Polsce salon sportowy, gdzie mamy dostęp do ponad 600 marek sportowych, niezależnie od tego, jaki uprawiamy sport - na pewno znajdziemy odpowiedni produkt. Możemy skorzystać z rowerowych trenażerów, w czasie, gdy nasz rower będzie specjalnie dla nas dostosowywany w ramach oferty bike fitting. Ten salon to nowa jakość w ofercie sportowej.

Homepark Targówek to nie tylko sklepy, ale także oferta gastronomiczna, zapewniona przez restauracje. Na terenie parku handlowego znajduje się również Centrum Medyczne Enel-med zapewniające konsultacje pediatryczne i specjalistyczne, a także diagnostykę medyczną. Poza tym klienci mogą korzystać z oferty klubu fitness Gravitan.

Homepark Targówek - miejsce dla każdego!

Homepark Targówek jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i zrealizuje najróżniejsze potrzeby.

Właścicielem parków handlowych Homepark jest fundusz Pradera European Retail Parks – wiodącego na rynku specjalistycznym funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart 3,1 miliarda euro zawiera ponad 50 centrów i parków handlowych w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji, posiadających łącznie 2,000 sklepów. (www.pradera.com) Nieruchomością zarządza spółka BNP Paribas Real Estate Poland.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany