Runmageddon Warszawa 2022. Tak wyglądała rywalizacja [ZDJĘCIA]

2022-05-14 19:52
Runmageddon Warszawa 2022. Tak wyglądała rywalizacja
Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Runmageddon Warszawa 2022. Tak wyglądała rywalizacja

Odbył się Runmageddon Warszawa 2022 nad Zalewem Bardowskiego. To już kolejna edycja zawodów z cyklu Runmageddon. Chętnych do rywalizacji nie zabrakło. Na imprezie zaplanowano wiele różnych kategorii. Zobaczycie, jak wyglądały te niesamowite zawody. Wejdźcie w galerię i zobaczcie najnowsze zdjęcia z Runmageddonu.

Runmageddon Warszawa 2022 to jeden z najpopularniejszych biegów z przeszkodami obywających się w Polsce. To najbardziej ekstremalny bieg. Ma wielu wielbicieli i wielbicielek w całej Europie.

Impreza ta różni się od zwykłych biegów przełajowych czy maratonów. Mówimy w końcu o morderczym biegu na trasie którego czekają na uczestników błogo, woda, ogień, bagna, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany wspinaczkowe, zasieki, okopy. Bieg organizowany jest w wielu miastach naszego kraju.

CZYTAJ RÓWNIEŻCzego Trzaskowski może uczyć się od burmistrza Brwinowa? Kraj o Warszawie. Felieton

Impreza ma bardzo dużo fanów, którzy kibicują zawodnikom i na bieżąco śledzą zawody Runmageddon.

Podczas Runmageddonu Warszawa 2022 uczestnicy mieli do wyboru cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

Warto zaznaczyć, że uczestnictwo w Runmageddonie Warszawa 2022 z jednej strony zapewnia dobrą zabawę, ale z drugiej pozwala też sprawdzić siebie. Podczas ekstremalnego biegu uczestnicy poddawani są ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu. Dzięki temu w pierwszej kolejności pokonują się swoje słabości i poznają swoje maksymalne możliwości, a dopiero potem pokonują rywali.

XIV Bieg Kazików
Sonda
Lubisz biegać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE