Potworna śmierć

Rżyska. 54-latek leżał na drodze. Przejechało po nim dostawcze auto

2023-01-19 14:01

Do potwornego wypadku doszło w środowy wieczór (18 stycznia) w miejscowości Rżyska w powiecie wołomińskim. 54-letni mężczyzna leżał na jezdni, gdy przejechało po nim dostawcze auto. Rany w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Niestety, lekarze przegrali walkę o jego życie. Mężczyzna zmarł.

Dostawczak przejechał po człowieku!

Koszmar rozegrał się około godz. 18 w miejscowości Rżyska na ul. Boryny. Kierujący dostawczy autem matki Ford 28-latek przejechał po leżącym na jezdni mężczyźnie! Informację w rozmowie z „Super Expressem” potwierdziła mł. asp. Monika Kaczyńska z Policji w Wołominie. - Kierujący samochodem dostawczym jechał od miejscowości Kraszew w kierunku Helenowa. 54- latek z obrażeniami pojechał do szpitala, gdzie niestety zmarł - poinformowała nas policjantka.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Kierowca samochodu dostawczego był przebadany na obecność alkoholu w organizmie. - Był trzeźwy - zapewniła mł. asp. Monika Kaczyńska. Niewykluczone, że po prostu nie zauważył leżącego na drodze 54-latka.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

- Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia - podała mł. asp. Kaczyńska. Jak ustaliliśmy, zostanie przeprowadzona sekcja zwłok zmarłego mężczyzny. Na razie nie wiadomo, dlaczego pieszy leżał na jedni. Po wypadku nasz reporter widział rozrzucone wokół niego zakupy - chleb i czteropak piwa. Nie mamy jednak informacji, by zmarły mężczyzna w chwili zdarzenia był pijany.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki