Schronisko zwierząt na Paluchu. Dzień Kundelka z Paluchem. Wydarzenie dla miłośników zwierząt

i

Autor: PEXELS.COM Schronisko zwierząt na Paluchu. Dzień Kundelka z Paluchem. Wydarzenie dla miłośników zwierząt

PROMOWANIE ADOPCJI

Schronisko dla zwierząt na Paluchu. Dzień Kundelka z Paluchem. To wydarzenie dla miłośników zwierząt!

2022-10-22 14:46

Już w najbliższą niedzielę (23 października) na Kopie Cwila na warszawskim Ursynowie odbędzie się kolejne wydarzenie dla miłośników zwierząt. Schronisko na Paluchu zaprasza na obchody Dnia Kundelka. – Przedstawiciele placówki będą przede wszystkim promować adopcję psów nierasowych i udowadniać, że czworonogi ze schronisk doskonale odnajdują się w mieście – przekazuje ratusz.

Schronisko na Paluchu. Promowanie adopcji w dużych miastach

Dla miłośników czworonożnych przyjaciół ten dzień będzie niesamowitym wydarzeniem. Już w niedzielę (23 października) na Kopie Cwila na warszawskim Ursynowie będzie można spotkać czworonożnych podopiecznych warszawskiego Schroniska w plenerze.

Przedstawiciele placówki będą przede wszystkim promować adopcję psów nierasowych i udowadniać, że czworonogi ze schronisk doskonale odnajdują się w mieście – przekazuje ratusz.

Dzień Kundelka w tym roku organizowany jest na Ursynowie, w parku im. Romana Kozłowskiego. – Mieszkańcy, którzy w niedzielę między godz. 12:00 a 15:00 przyjdą na Kopę Cwila ze swoim psem, będą mogli za darmo go zaczipować. Podczas wydarzenia prowadzona będzie też zbiórka koców i poszewek dla podopiecznych z Palucha – dodaje ratusz.

Jednak to nie wszystko! Wielbiciele kotów również znajdą coś dla siebie! W „kociej strefie” będzie można samodzielnie wykonać zabawkę dla swojego pupila.

Promowanie adopcji zwierząt. Wydarzenie dla miłośników zwierząt

Obecnie w Schronisku na Paluchu w stolicy jest niemal 700 psów, a większość to zwierzęta nierasowe. Część z nich przebywa w placówce nawet od kilku lat. Stołeczna placówka stale zachęca mieszkańców do tego, by przekonać się do schroniskowych psiaków – m.in. w ramach akcji Adoptuj Warszawiaka, którą w tym roku organizowano m.in. na Żoliborzu, Mokotowie, Bemowie czy Ochocie.

Sonda
Czy wspierasz schronisko na Paluchu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany