Ścigała go policja, miał zakaz prowadzenia aut. Zatrzymano go podczas jazdy

i

Autor: Pixabay

ŚCIGANY ZATRZYMANY W WARSZAWIE

Ścigała go policja, miał zakaz prowadzenia aut. Zatrzymano go podczas jazdy

2022-08-06 11:14

Dzielnicowy z Rembertowa w niebywałej akcji. W piątek, 5 sierpnia, tuż przed godziną 7:00 rano, policjant patrolował okolicę i postanowił zatrzymać do kontroli jadącego volkswagena. Interwencja mundurowego okazała się być słuszna - 42-letni mężczyzna, który kierował tym samochodem, był poszukiwany przez policję dwoma listami gończymi!

Policjant zatrzymał poszukiwanego listami gończymi

Gdy będący na służbie zatrzymywał do rutynowej kontroli volkswagena, z pewnością nie spodziewał się, że kierujący nim 42-latek ma tak wiele za uszami. Po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany aż dwoma listami gończymi! 42-latek ukrywał się przed służbami, bo miał do odbycia aż 5 lat więzienia. Przy dalszej kontroli wyszła na jaw kolejna szokująca rzecz. W 2020 roku 42-latek dostał zakaz prowadzenia samochodów na 10 lat, a policjant zatrzymał go za kółkiem!

Zachowanie nieodpowiedzialnego 42-latka nie mieści się w głowie. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Policjanci z komisariatu przy ulicy Plutonowych przedstawili mi zarzut niestosowania się do wyroku sądu. Potem uciekający przed wymiarem sprawiedliwości 42-latek został osadzony w areszcie śledczym, zgodnie z dyspozycjami listów gończych.

Szok w centrum Warszawy. Ukradł walizki z klatki schodowej. Przed policją schował się pod łóżko

Teraz mężczyzna, który migał się od wyroków sądów i uciekał przed więzieniem, z pewnością spędzi w nim więcej niż 5 lat. O tym, ile lat za kratami czeka 42-latka, zdecyduje sąd. - Postępowanie w sprawie popełnionego przestępstwa nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe - dodaje kom. Joanna Węgrzyniak.

Sonda
Czy kiedykolwiek uciekałaś/eś przed policją?