Pościg za pijanym kierowcą w Piasecznie!! 28-latek próbował zgubić policjantów pędził 200 km/h

i

Autor: Policja

Szok w Piasecznie

Sensacyjny pościg za pijanym kierowcą w Piasecznie! 28-latek pędził 200 km/h, szaleńczy rajd zakończył w krzakach

2022-09-02 9:26

Sensacyjny pościg w Piasecznie! 28-latek nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać. W niedzielę (28 sierpnia) pruł swoją hondą prawie 200 km/h nie zważając na nic. Próbował zgubić mundurowych, jednak swój szaleńczy rajd skończył w krzakach. Okazało się ,ze był pijany i poszukiwany rzez policję. Został zatrzymany, a jego pojazd odholowany na policyjne parking.

Piaseczno. Pościg za 28-latkiem

W niedzielną noc policjanci z piaseczyńskiej drogówki zauważyli jadącego hondą mężczyznę. Postanowili go zatrzymać do kontroli i zbadać jego trzeźwość. Na widok policjantów wcisnął gaz do dechy i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim. - Wówczas rozpoczął się kilkunastokilometrowy pościg od ulicy Słonecznej w Lesznowoli, aż do niemal centrum Piaseczna.

Przeczytaj również: Szaleńczy pościg ulicami Warszawy. 18-latek potrącił rowerzystkę na Bemowie i rozbił się na barierkach

"Kierujący hondą w trakcie ucieczki popełniał liczne wykroczenia jadąc z prędkością sięgającą niemal 200 km/h. Pędził nie zważając na to jakie zagrożenie stwarza dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego, mijając wiele przejść dla pieszych. Przejazd kolejowy pokonał nie reagując na nadawany sygnał czerwony i opuszczające się już zapory kolejowe" – opisuje sensacyjny pościg asp. Magdfalena Gąsowska z policji w Piasecznie. O zatrzymaniu od razu zbadano rzeźwość kierowcy. Miał ponad pół promila alkoholu w organizmie, a w kartotekach figurował jako osoba poszukiwana do odbycia kary 74 dni więzienia.

Narkotyki, broń i jazda "na zakazie". Policyjny pościg ulicami Warszawy

Piaseczno. Surowe konsekwencje rajdu

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Poza tym zatrzymany w pościgu mężczyzna odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, a także liczne wykroczenia, które popełnił w trakcie ucieczki.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany