Skandal w Brwinowie. Zdjął majtki i świecił klejnotami przed cudzym domem!

i

Autor: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, FOT. SHUTTERTOCK Skandal w Brwinowie. Zdjął majtki i świecił klejnotami przed cudzym domem!

Obrzydliwe zachowanie

Skandal w Brwinowie. Zdjął majtki i świecił klejnotami przed cudzym domem!

2023-09-21 21:44

Raczej nie takiego widoku spodziewali się mieszkańcy jednego z domów w Brwinowie (pow. pruszkowski), gdy kilka dni temu spojrzeli przez okno. Nieznajomy mężczyzna zdjął spodnie i bieliznę eksponując swoje przyrodzenie. Sprawą zajęła się policja, która zatrzymała gagatka. Mężczyzna odpowie za nieobyczajne zachowanie.

Brwinów. Zdjął majtki i stanął przed oknem

Kilka dni temu na facebookowej grupie zrzeszającej mieszkańców Brwinowa pojawiła się szokująca informacja. "Jakiś Pan wszedł do nas na podwórko, zdjął majtki i stał patrząc w okno. Jak wyszliśmy z domu - uciekł" - napisała mieszkanka posesji. Z zamieszczonej przez nią informacji wynikało, że mężczyzna ubrany w zieloną koszulkę, krótkie spodenki i czapkę z daszkiem czmychnął w kierunku bloków przy ul. Pszczelińskiej. Sprawa została zgłoszona na policję.

Mężczyzna zatrzymany

Informację o szokującej sytuacji potwierdziła w rozmowie z "Super Expressem" asp. szt. Monika Orlik z pruszkowskiej policji. - 44-letni mężczyzna został zatrzymany - przekazała. Jak wyjaśniła, sytuacja zakończyła się na wykroczeniu. Mężczyzna odpowie za nieobyczajne zachowanie, za które zgodnie z kodeksem wykroczeń grozi kara grzywny do 1500 zł, kara aresztu od 5 do 30 dni lub ograniczenie wolności na okres miesiąca.

QUIZ na atrakcyjność. Test, czy podobasz się płci przeciwnej

Pytanie 1 z 10
Jak często przeklinasz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany