Skandal na Marszu Niepodległości. Uczestnicy zrobili TO na dworcu! OHYDA [ZDJĘCIA]

2021-11-11 15:37
Marsz Niepodległości przeszedł przez most Poniatowskiego
Autor: PAWEŁ SUPERNAK/PAP Marsz Niepodległości przeszedł przez most Poniatowskiego

Marsz Niepodległości 2021 maszeruje ulicami stolicy. Nie obyło się jednak bez szokujących incydentów. Podczas przemarszu uczestnicy spalili zdjęcie Donalda Tuska, pojawiły się również race i skandaliczne okrzyki. Jednak to, co uczestnicy marszu zrobili na dworcu, budzi szczególną odrazę. Szok i niedowierzanie!

Marsz Niepodległości 2021 przechodzi ulicami Warszawy. Udział w wydarzeniu organizowanym przez stowarzyszenie Roberta Bąkiewicza bierze ponad 150 tys. Osób. Niosą ze sobą biało-czerwone flagi. Na początku zgromadzenia wybrzmiał również hymn Polski.

Nie obyło się jednak bez rażącym incydentów. Podpalono plakat z wizerunkiem Donalda Tuska i palono race mimo zakazu organizatorów. Z gardeł uczestników marszu słychać wykrzykiwane hasła "Cześć i chwała bohaterom" i "Bóg, Honor i Ojczyzna". Ale nie tylko. Słychać również te bardziej skandaliczne, jak np. Precz z Unią Europejską".

Jednak to, co uczestnicy Marszu Niepodległości 2021 zrobili na dworcu, jest nie tylko skandaliczne, ale wręcz ohydne. Dziennikarz RMF24 Roch Kowalski udostępnił na Twitterze zdjęcie, na którym widać, jak dwaj mężczyźni oddają mocz w przejściu kolejowego dworca! Jeden z nich trzymał wtedy w rękach biało-czerwoną flagę! „Państwowy Marsz Niepodległości 2021. Kolejowe dworce przejęły funkcje publicznych szaletów” - podpisał zdjęcie dziennikarz.

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy oburzonych użytkowników.

"To jest gorzej niż smutne.." - skomentowała jedna z osób.

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowane. Zaszczane" - dodał ktoś inny.

"Dbanie o wspólną przestrzeń to też wyraz patriotyzmu, ale nie u naszych rodzimych buraków wyklętych" - napisała kolejna osoba.

Sonda
Czy 11 listopada to radosne święto w Polsce?
Narodowcy szykują się do Marszu. Tak o poranku wyglądało rondo Waszyngtona
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE