Sklepy otwarte 1 maja 2021 w Warszawie. Gdzie można zrobić zakupy w majówkę? [LISTA]

Sklepy otwarte 1 maja 2021 w Warszawie. Gdzie można zrobić zakupy w majówkę? [LISTA]
Autor: Pixabay Sklepy otwarte 1 maja 2021 w Warszawie. Gdzie można zrobić zakupy w majówkę? [LISTA]

Które sklepy w Warszawie będą otwarte 1 maja 2021? Gdzie będzie zrobić zakupy w Święto Pracy w Warszawie? Czy będą otwarte markety i galerie handlowe? Czy zakupy 1 maja uda nam się zrobić jedynie w małych sklepikach osiedlowych? Należy pamiętać, że 1 maja jest dniem wolnym od pracy i większość sklepów będzie zamknięta, dlatego lepiej zrobić zakupy wcześniej, albo sprawdzić, jakie sklepy będą tego dnia czynne. Sprawdź, gdzie zrobisz zakupy w sobotę, 1.05.2021 w Warszawie.

Warszawa. Sklepy otwarte 1 maja 2021. Gdzie można zrobić zakupy w majówkę? [LISTA]

1 maja 2021 wszystkie duże sklepy będą zamknięte. Dlatego już dziś przypominamy o uzupełnieniu zapasów i zrobieniu zakupów wcześniej. 1.05.2021 ( Święto Pracy) nie skorzystamy z usług sklepów takich jak Biedronka, Lidl, Netto, Carrefour czy Auchan. Nieczynne tego dnia będą również galerie handlowe. Mieszkańcy Warszawy, którzy zapomną wcześniej zrobić najpotrzebniejsze zakupy będą jednak mieli szanse na uzupełnienie zapasów. Które sklepy w Warszawie będą czynne?

Zobacz koniecznie: Emerytura bez podatku! Seniorzy dostaną więcej pieniędzy do ręki

1 maja 2021: Gdzie są otwarte sklepy w Warszawie?

Wszyscy ci, którzy zapomną zrobić zakupy przed majówką, będą mieli szansę na uzupełnienie zapasów 1 maja 2021 w małych osiedlowych sklepikach, w których za ladą stanie właściciel lub osoby zatrudnione na umowach cywilnoprawnych. Otwarta będzie także część sklepów sieci Żabka. Dodatkowo kolejną opcją na drobne zakupy są stacje benzynowe, gdzie w niedziele i święta sklepy są zazwyczaj czynne.

Z powodu epidemii w zdecydowanej większości nieczynne będą również lokale gastronomiczne, jednak część restauracji oferuje jedzenie na wynos lub z dowozem do domu także w dni wolne od pracy.

Przeczytaj: QUIZ. Potrafisz połączyć filmowych kochanków w pary? 8 punktów to minimum!

Warszawa szykuje się do otwarcia Centralnego Punktu Szczepień Powszechnych na stadionie Legii w Warszawie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE