SKOCZYŁ z 20. piętra wieżowca na Bielanach! Nie uwierzysz w JAKI sposób! [WIDEO]

2020-04-19 12:39
Wieżowiec Gwiaździsta
Autor: AngrySheepify/Youtube

Coś niesamowitego, co się dzieje z ludźmi podczas kwarantanny. Pomysłów na zabicie nudy i brak ruchu są tysiące. Ale ten jest naprawdę odlotowy!

Nuda, nuda , nuda. I na dodatek brak ruchu. Kwarantanna daje się we znaki warszawiakom. Choć od poniedziałku będzie można znowu wyjść do parku, a nawet zrobić sobie przebieżkę po lesie, niektórzy nie wytrzymali do tego czasu. A pomysł na zabicie nudy, trzeba przyznać, że był naprawdę niesamowity. Bo skok z 20. piętra wieżowca ze... spadochronem, to z pewnością coś niezwykłego! Wyczyn dwóch śmiałków, którzy skoczyli z wieżowca przy ul. Gwiaździstej został zamieszczony w serwisie Youtube. Ten filmik trzeba po prostu zobaczyć! 

Oto dzielnice ZŁA! Gwałcą na Ursynowie, kradną w Śródmieściu, zabijają na Pradze-Południe

Pod filmem zamieszczonym przez AngrySheepify nie zabrakło komentarzy, w których internauci wyrazili swój podziw dla skoczków. Wielu żałowało, że nie mogło zobaczyć ich wyczynu na żywo. Ale nie zabrakło też głosów, że było to niebezpieczne zarówno dla skoczków, jak i dla przypadkowych osób. Cóż, na szczęście nic się nie stało, ale policja musi dokładnie przyjrzeć się sprawie - Obecnie prowadzimy w sprawie skoków ze spadochronem z budynku przy ul. Gwiaździstej czynności sprawdzające - wyjaśnia Kamila Szulc z  Komendy Rejonowej Policji Warszawa V.  

JAZDA samochodem z 4 PROMILAMI skończyła się... SZUKANIEM kierowcy

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE